Standard Profil 23 Nisan’ı stant ile kutluyor

Standard Profil 23 Nisan’ı stant ile kutluyor

Standard Profil 23 Nisan’ı stant ile kutluyor Standard Profil, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı fotoğraf standıyla kutluyor ...

Standard Profil 23 Nisan’ı stant ile kutluyor

Standard Profil, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı fotoğraf standıyla kutluyor. Online fotoğraf standına dünyanın dört bir yanından Standard Profil çalışanlarının çocukları katılabiliyor. “Hayatına bedel katan hayvan dostun” temalı stantta yer alan her eser için UNICEF’e bağış yapılacak.

Her yıl Standard Profil çalışanlarının çocuklarının katıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde gerçekleştirilen fotoğraf standı, bu yıl “Hayatına paha katan hayvan dostun” temasıyla online olarak tüm çocukların iştirakine açıldı. Her yıl 23 Nisan için tiyatro oyunu ve değişik aktiviteler düzenleyen Standard Profil, bu değerli günü pandemi nedeniyle son iki yıldır online fotoğraf standı ile kutluyor. Standa, Standard Profil dünya çapındaki fabrikalarından, yüzlerce minik sanatkardan fotoğraf gönderilmesi planlanıyor.

Standard Profil, dayanışma standına katılan her çocuk için UNICEF’e bağış yapılacak. Standard Profil Online Fotoğraf Sergisi’nin aktifliğini artırmak ve daha fazla çocuğa takviye ulaştırmak için standa iştirak, 5 Mayıs’a kadar mümkün olacak.

Yapıtlarının stantta yer almasını isteyen minik sanatkarlar, 5 Mayıs’a kadar yaptıkları fotoğrafları, fotoğraflarıyla birlikte lokal İnsan Kaynakları gruplarına iletecekler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklarının yaptığı birbirinden yaratıcı fotoğrafları içeren online sergiyi, 19 Mayıs tarihinden itibaren Standard Profil kurumsal toplumsal medya hesaplarından görebileceksiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)