CHP’li Karahan’dan Koronavirüs çıkışı:’Felaketin sorumlusu Erdoğan’

CHP’li Karahan’dan Koronavirüs çıkışı:’Felaketin sorumlusu Erdoğan’

CHP Bodrum İlçe Lideri Halil Karahan, artan koronavirüs hadiselerine ait konuştu. Koronavirüs hadiseleri korkutucu bir boyuta ulaştı. Kırmızıya ...

CHP Bodrum İlçe Lideri Halil Karahan, artan koronavirüs hadiselerine ait konuştu.

Koronavirüs hadiseleri korkutucu bir boyuta ulaştı. Kırmızıya bürünen Türkiye haritasında her gün acı haberlerin sayısı daha da artıyor. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da tehlikeye dikkat çekerek 84 milyon vatandaşın sorumlu olduğunu söylemişti. Bakanın tabirlerine karşı AKP kongrelerini hatırlatan muhalefet ise “Sorumlu AKP Genel Lideri Sayın Erdoğan”dır dedi.

“YÜZLERCE VEFAT, BİNLERCE VAKA”

CHP Bodrum İlçe Lideri Halil Karahan da artan hadise sayılarıyla ilgili açıklama yaparak hükümeti tenkit oklarının gayesine oturttu. Her gün yüzlerce vatandaşın ömrünü yitirdiğini ve bunun bir felaket olduğunu vurgulayan Lider Karahan, “Kimse bunun sorumluluğunu 84 milyona mal etme kolaycılığına kaçmasın. Sorumlu muhakkak. Sorumlu AKP Genel Lideri Sayın Erdoğan. AKP’nin lebaleb kongrelerinden tüm Türkiye’ye yayılan virüs dalgası nedeniyle her gün 300’ün üzerinde vatandaşımızı kaybediyoruz. Bu acı tablonun sorumlusu kim? Sorumlu AKP Genel Lideri Sayın Erdoğan. Tam her şey olağanlaşıyor dediğimiz anda AKP lebaleb kongrelerle tabloyu aksine çevirdi. Diğer sorumlu aramayın, Sorumlu AKP Genel Lideri Sayın Erdoğan. Yüzlerce vefat, binlerce hadise ve sorumluluğu vatandaşa yıkmaya çalışan bir hükümet. Sorumluyu biliyoruz. Sorumlu AKP Genel Lideri Sayın Erdoğan.” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)